Декоративни специјални малтери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Декоративен мозаик готов малтер ЕФЕКТА Декоративен мозаик готов малтер ЕФЕКТА
Декоративен завршен мозаик малтер изработен од акрилни смоли и обоени камчиња со гранулација 1,5мм. ..
2.000 ден. / 25кг
без ДДВ: 1.695 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS