Фасадни бои

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Фасадна боја силикатна Тексо Бојафас СТ пак.25кг
Силикатна боја за декорација и заштита на надворешни ѕидови. Може да се тонира по Тексо тон карта. П..
3.728 ден. / пакување
без ДДВ: 3.159 ден.
Фасадна боја силонска Тексо Бојафас СН пак.25кг
Силиконска боја за декорација и заштита на надворешни ѕидови. Може да се тонира по Тексо тон карта. ..
3.728 ден. / пакување
без ДДВ: 3.159 ден.
Фасадна боја Тексо Бојафас С пак.5кг
Акрилна дисперзна фасадна боја со заштитна функција. Потрошувачка 1литар за 5-6м2 во два слоја. Лесн..
314 ден. / пакување
без ДДВ: 266 ден.
Фасадна боја Тексо Бојафас С пак.25кг
Акрилна дисперзна фасадна боја со заштитна функција. Потрошувачка 1литар за 5-6м2 во два слоја. Лесн..
1.551 ден. / пакување
без ДДВ: 1.314 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS