Дополнителни материјали

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
пвц лајсна за жлебови на фасада 3цм/300цм пвц лајсна за жлебови на фасада 3цм/300цм
Рустикални пвц профили за декорација на Вашите фасади. Едноставно вградување за извонреден декоратив..
300 ден. / парче
без ДДВ: 254 ден.
пвц лајсна за жлебови на фасада со мрежичка 5цм/300цм пвц лајсна за жлебови на фасада со мрежичка 5цм/300цм
Рустикални пвц профили за декорација на Вашите фасади. Едноставно вградување за извонреден декоратив..
500 ден. / парче
без ДДВ: 424 ден.
пвц лајсна за жлебови на фасада 5цм/300цм пвц лајсна за жлебови на фасада 5цм/300цм
Рустикални пвц профили за декорација на Вашите фасади. Едноставно вградување за извонреден декоратив..
400 ден. / парче
без ДДВ: 339 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS