Проектирање

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дизајн на ентериери Дизајн на ентериери
Изработуваме дизајни на ентериери ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Проектирање на станбени објекти Проектирање на станбени објекти
Изработуваме целосни (основни проекти) за станбени куќи, комплет со сите фази: архитектура, с..
450 ден. / м2
без ДДВ: 381 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS