Градежни блокови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Блок од гас-бетон Итонг д=5цм Блок од гас-бетон Итонг д=5цм
Димензија на блок 600х250х50мм. Пакување на палета 156ком. ..
100 ден. / парче
без ДДВ: 85 ден.
Блок од гас-бетон Итонг д=7,5цм Блок од гас-бетон Итонг д=7,5цм
Димензија на блок 600х250х75мм. Пакување на палета 102ком.   ..
100 ден. / парче
без ДДВ: 85 ден.
Блок од гас-бетон Итонг д=10цм Блок од гас-бетон Итонг д=10цм
Димензија на блок 600х250х100мм. Пакување на палета 90ком. ..
112 ден. / парче
без ДДВ: 95 ден.
Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм Блок од гас-бетон Итонг д=12,5цм
Димензија на блок 600х250х125мм. Пакување на палета 72ком. ..
138 ден. / парче
без ДДВ: 117 ден.
Блок од гас-бетон Итонг д=15цм Блок од гас-бетон Итонг д=15цм
Димензија на блок 600х250х150мм. Пакување на палета 60ком. ..
165 ден. / парче
без ДДВ: 140 ден.
Блок од гас-бетон Итонг д=20цм Блок од гас-бетон Итонг д=20цм
Димензија на блок 600х250х200мм. Пакување на палета 42ком. ..
189 ден. / парче
без ДДВ: 160 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS