Бои и лакови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Основна боја за дрво (акрилна) бела Зоралукс 0,7лит
Akрилна Основна боја за дрво        &..
382 ден. / пакување
без ДДВ: 324 ден.
Основна боја за метал (акрилна) сива Зоралукс 0,7лит
Akрилна основна боја за метал        ..
395 ден. / пакување
без ДДВ: 335 ден.
Разредувач уљан Дуропал 5220 пак.0.8лит
Наменет за разредување на алкидни и акрилни премази, како..
140 ден. / парче
без ДДВ: 119 ден.
Лак за чамци Елатон 0,7лит
Елатон Лак за чамци          &nb..
181 ден. / пакување
без ДДВ: 153 ден.
Лазурен премаз за дрво палисандер Елатон 0,7лит Лазурен премаз за дрво палисандер Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 ден. / пакување
без ДДВ: 195 ден.
Лазурен премаз за дрво махагони Елатон 0,7лит Лазурен премаз за дрво махагони Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 ден. / пакување
без ДДВ: 195 ден.
Лазурен премаз за дрво орев Елатон 0,7лит Лазурен премаз за дрво орев Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 ден. / пакување
без ДДВ: 195 ден.
Лазурен премаз за дрво костен Елатон 0,7лит Лазурен премаз за дрво костен Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз Eфикасно средство за заштита на дрвото од влијание на влага, дожд, мраз и с..
230 ден. / пакување
без ДДВ: 195 ден.
Лазурен премаз за дрво тиковина Елатон 0,7лит Лазурен премаз за дрво тиковина Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 ден. / пакување
без ДДВ: 195 ден.
Лазурен премаз за дрво даб-храст Елатон 0,7лит Лазурен премаз за дрво даб-храст Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 ден. / пакување
без ДДВ: 195 ден.
Лазурен премаз за дрво бор Елатон 0,7лит Лазурен премаз за дрво бор Елатон 0,7лит
Елатон Лазурен премаз           ..
230 ден. / пакување
без ДДВ: 195 ден.
Пурпена рачна Текапур 750мл Пурпена рачна Текапур 750мл
Се употребува за заптивање, монтирање, пополнување и вградување. Еднокомпонентна полиуретанска пена ..
240 ден. / парче
без ДДВ: 203 ден.
Силикон акрилен Текадом Акрил 310мл Силикон акрилен Текадом Акрил 310мл
Се употребува за заптување на порозни градежни материјали изложени на мали движења. Еднокомпонен..
100 ден. / парче
без ДДВ: 85 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS