Силикони и пурпени

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пурпена рачна Текапур 750мл Пурпена рачна Текапур 750мл
Се употребува за заптивање, монтирање, пополнување и вградување. Еднокомпонентна полиуретанска пена ..
240 ден. / парче
без ДДВ: 203 ден.
Силикон акрилен Текадом Акрил 310мл Силикон акрилен Текадом Акрил 310мл
Се употребува за заптување на порозни градежни материјали изложени на мали движења. Еднокомпонен..
100 ден. / парче
без ДДВ: 85 ден.
Силикон ацетатен Текасил Ацетат 310мл Силикон ацетатен Текасил Ацетат 310мл
Трајно еластичен силиконско кит, наменет за споеви кои не се изложени на отповарувања и движења. ..
118 ден. / парче
без ДДВ: 100 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS