Изолации

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2 Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2
Еколошка и долготрајна стаклена волна со високи перформанси ОДЕ СТАРФЛЕКС. Се применува за звучна и ..
1.200 ден.
без ДДВ: 1.017 ден.
Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 10цм пак.9м2 Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 10цм пак.9м2
Еколошка и долготрајна стаклена волна со високи перформанси ОДЕ СТАРФЛЕКС. Се применува за звучна и ..
1.200 ден. / пакување
без ДДВ: 1.017 ден.
Стаклена волна со алу-фолија ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2 Стаклена волна со алу-фолија ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2
Еколошка и долготрајна стаклена волна со високи перформанси ОДЕ СТАРФЛЕКС. Се применува за звучна и ..
2.900 ден. / ролна
без ДДВ: 2.458 ден.
Акрилна хидроизолација Неотекс Неоруф пак.13кг Акрилна хидроизолација Неотекс Неоруф пак.13кг
Хибридно акрилна еднокомпонентна хидроизолација. Рефлектирачки премаз&nb..
2.964 ден. / парче
без ДДВ: 2.512 ден.
Полиуретанска 1К хидроизолација Неотекс Неопруф В пак.13кг Полиуретанска 1К хидроизолација Неотекс Неопруф В пак.13кг
Полиуретанска хидроизолација за рамни кровови со голема механичка..
3.625 ден. / пакување
без ДДВ: 3.072 ден.
Фасадна камена волна 5цм/130кг-м3 Фасадна камена волна 5цм/130кг-м3
Производот е наменет за топлотна и звучна изолација како и за заштита од пожар во системите на термо..
500 ден. / м2
без ДДВ: 424 ден.
Фасадна камена волна 10цм/130кг-м3 Фасадна камена волна 10цм/130кг-м3
Производот е наменет за топлотна и звучна изолација како и за заштита од пожар во системите на термо..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
ХПС есктрудиран стиропор 5цм/30кг-м3
Ексрудиран полистирол-стиропор, голема густина 30кг/м3. Се одликува со голема цврстина и издржливост..
500 ден. / м2
без ДДВ: 424 ден.
ХПС есктрудиран стиропор 3цм/30кг-м3
Ексрудиран полистирол-стиропор, голема густина 30кг/м3. Се одликува со голема цврстина и издржливост..
300 ден. / м2
без ДДВ: 254 ден.
ХПС есктрудиран стиропор 2цм/30кг-м3
Ексрудиран полистирол-стиропор, голема густина 30кг/м3. Се одликува со голема цврстина и издржливост..
200 ден. / м2
без ДДВ: 169 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS