Хидроизолации

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Акрилна хидроизолација Неотекс Неоруф пак.13кг Акрилна хидроизолација Неотекс Неоруф пак.13кг
Хибридно акрилна еднокомпонентна хидроизолација. Рефлектирачки премаз&nb..
2.964 ден. / парче
без ДДВ: 2.512 ден.
Полиуретанска 1К хидроизолација Неотекс Неопруф В пак.13кг Полиуретанска 1К хидроизолација Неотекс Неопруф В пак.13кг
Полиуретанска хидроизолација за рамни кровови со голема механичка..
3.625 ден. / пакување
без ДДВ: 3.072 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS