Покриви

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Црна Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Црна
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.
Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Кафена Метална керамида Изола Повертек Нордик боја Кафена
Изола Повертек челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајн..
450 ден. / парче
без ДДВ: 381 ден.
Метална керамида со посип боја зелена Метална керамида со посип боја зелена
Челилните табли се комбинација на голема цврстина, мала тежина и голема долготрајнсот. Горната површ..
600 ден. / парче
без ДДВ: 508 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS