Кровни фолии

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО ХХЛ 160гр/м2  ролна 1,5х50м Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО ХХЛ 160гр/м2  ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 160гр/м2 ..
4.500 ден.
без ДДВ: 3.814 ден.
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО ХЛ 140гр/м2 ролна 1,5х50м Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО ХЛ 140гр/м2 ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 140гр/м2 ..
4.125 ден. / пакување
без ДДВ: 3.496 ден.
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО Л 125гр/м2 ролна 1,5х50м Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО Л 125гр/м2 ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 125гр/м2 ..
3.375 ден. / пакување
без ДДВ: 2.860 ден.
Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО С 100гр/м2 ролна 1,5х50м Кровна паропропусна фолија МДМ ВАКСО С 100гр/м2 ролна 1,5х50м
Трослојна ламинирана паропрпопусна фолија со тежина од 125гр/м2 ..
2.925 ден. / пакување
без ДДВ: 2.479 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS