Кровна опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Држач за слемена летва МДМ БЛ тип 40
Поцинкуван метален држач за слемена летва се комбинира со употреба со МДМ Респиро и МДМ ВР300 вентил..
60 ден. / парче
без ДДВ: 51 ден.
Слемена вентилациона трака МДМ ВР300 / 30цм х 500цм Слемена вентилациона трака МДМ ВР300 / 30цм х 500цм
Алуминиумска слемена вентилациона трака со перфорации и централен дел од паропропусна водоотпорна тк..
825 ден. / пакување
без ДДВ: 699 ден.
Слемена вентилациона трака МДМ Респиро 30цм х 500цм Слемена вентилациона трака МДМ Респиро 30цм х 500цм
Алуминиумска слемена вентилациона трака со перфорации. Наменета за правилна вентилација на слемениот..
1.085 ден.
без ДДВ: 919 ден.
Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал теракота 30цмх500цм Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал теракота 30цмх500цм
Алуминиумска ролна опшивка за оџак, самолеплива. Димензија широчина 30цм х 500цм должина.  ..
2.100 ден. / пакување
без ДДВ: 1.780 ден.
Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал кафена 30цмх500цм Опшивка за оџак МДМ Еуротек Ал кафена 30цмх500цм
Алуминиумска ролна опшивка за оџак, самолеплива. Димензија широчина 30цм х 500цм должина.  ..
2.100 ден. / пакување
без ДДВ: 1.780 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS