Подови

Подобри го барањето

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:

Распродадено

Распродадено

Подлога под ламинатен под филц 2мм
Се употребува за поставување како подлога врз подот пред да биде поставен ламинатот. Пакување во ..
17 ден. / м2
без ДДВ: 14 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS