Најново
Завеса надворешна за кровен прозор Хајв широчина 66цм

Завеса надворешна за кровен прозор Хајв широчина 66цм

2.952 ден. / парче
Шифра на производ: 8716
Достапност: На залиха
Количина:

Ова завеса одговара на кровни прозори Хајв 66х118

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS