Најново
Завеса надцворешна за кровен прозор Хајв широчина 78цм

Завеса надцворешна за кровен прозор Хајв широчина 78цм

3.152 ден. / парче
Шифра на производ: 8974
Достапност: На залиха
Количина:

Ова завеса одговара на кровни прозори Хајв 78х98, 78х118 и 78х140

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS