Профили за конструкција за г.к.п.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Профил УД 300цм Профил УД 300цм
Опис на производот: УД профил е поцинкуван профил со пресек во облик на буквата „U“. Произведен..
160 ден. / парче
без ДДВ: 136 ден.
Профил ЦД 300цм Профил ЦД 300цм
Опис на производот: ЦД е метален профил од поцинкуван лим со пресек во форма на буквата „C“. Пр..
240 ден. / парче
без ДДВ: 203 ден.
Профил ЦД 400цм Профил ЦД 400цм
Опис на производот: ЦД е метален профил од поцинкуван лим со пресек во форма на буквата „C“. Пр..
320 ден. / парче
без ДДВ: 271 ден.
Профил УВ50/4000 Профил УВ50/4000
Опис на производот: UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „U“, добиен со свит..
290 ден. / парче
без ДДВ: 246 ден.
Профил УВ75/4000 Профил УВ75/4000
Опис на производот: UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „U“, добиен со свит..
335 ден. / парче
без ДДВ: 284 ден.
Профил УВ100/4000 Профил УВ100/4000
Опис на производот: UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „U“, добиен со свит..
410 ден. / парче
без ДДВ: 347 ден.
Профил ЦВ50/3000 Профил ЦВ50/3000
Опис на производот: Профилот UW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „C“, добие..
290 ден. / парче
без ДДВ: 246 ден.
Профил ЦВ75/3000 Профил ЦВ75/3000
Опис на производот: Профилот CW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „C“, ..
325 ден. / парче
без ДДВ: 275 ден.
Профил ЦВ100/3000 Профил ЦВ100/3000
Опис на производот: Профилот CW е поцинкуван метален профил со пресек во облик на буквата „C“, ..
380 ден. / парче
без ДДВ: 322 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS