Најново
Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм
  • Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм

Синиат г.к.п. Смарт 12,5х1200х2000мм

400 ден. / табла

30 или повеќе 340 ден.
72 или повеќе 320 ден.

Шифра на производ: 9871
Достапност: На залиха
Количина:

Гипс картон плоча производител Синиат Романија. Намена за изработка на спуштени плафони и преградни ѕидови, обложување на ѕидови и сл. Природен еколошки материјал.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS