Најново
Слемена вентилациона трака МДМ ВР300 / 30цм х 500цм
  • Слемена вентилациона трака МДМ ВР300 / 30цм х 500цм
  • Слемена вентилациона трака МДМ ВР300 / 30цм х 500цм

Слемена вентилациона трака МДМ ВР300 / 30цм х 500цм

825 ден. / пакување
Шифра на производ: 9110
Достапност: На залиха
Количина:

Алуминиумска слемена вентилациона трака со перфорации и централен дел од паропропусна водоотпорна ткаенина. Наменета за правилна вентилација на слемениот дел на кровот. Се комбинира со специјални држачи на слемена летва.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS