Најново
Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2
  • Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2
  • Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2
  • Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2

Стаклена волна ОДЕ Старфлекс 5цм пак.18м2

1.200 ден.
Шифра на производ: 0332
Достапност: На залиха
Количина:

Еколошка и долготрајна стаклена волна со високи перформанси ОДЕ СТАРФЛЕКС. Се применува за звучна и топлотна заштита. Достапна во дебелини од 5цм и 10цм, со или без алу-фолија. Пакувања од 18м2. Класа на негоривост А1. Идеална за преградни ѕидови, спуштени плафони, поткровја и слично.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS