Заштита на аглите

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Агол поцинкуван за заштита 280цм
Поцинкуван агол за заштита при малтерисување на ѕидовите. Димензија на страниците 36х36мм. ..
50 ден. / парче
без ДДВ: 42 ден.
Агол поцинкуван за заштита 250цм
Поцинкуван агол за заштита при малтерисување на ѕидовите. Димензија на страниците 36х36мм. ..
45 ден. / парче
без ДДВ: 38 ден.

За нас

Профи Маркет е интернет продавнца за разни градежни материјали. Во можност сме да ги испорачаме Вашите нарачки на било која локација на територијата на Македонија. Специјализирани сме за материјали за сува градба, гипс картон плочи и системи, фасадни системи, покривни материјали, хидро и термо изолации, бои и лакови, рачен и електричен алат, подополагачки материјали и друго. 

Повеќе..

Контакт

  • +389 72 259324
  • info@profi.com.mk

Facebook

Профи Маркет © 2022. UKION SHOPS